Майборода Олена Вікторівна

Кафедра інформаційних технологій та програмування

Посада: доцент кафедри

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Вчене звання: доцент

Досвід роботи: 38 років, в Університеті “Україна” – з 2011 року

Біографія

Народилася 10 серпня 1959 року в місті Миколаєві.

Відомості про вищу освіту

У 1981 році закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут імені В.Г. Бєлінського за спеціальністю «Математика» та здобула кваліфікацію вчителя математики.

Відомості про підвищення наукової кваліфікації

У 2002 році підвищила кваліфікацію в Українській академії державного управління при Президентові України в Центрі дистанційного навчання Інституту адміністративного менеджменту та отримала сертифікат про успішне виконання навчальної програми школи-семінару «Впровадження дистанційного навчання у навчальних закладах» (Модуль 2).

У 2003 році присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності «Теорія і методика професійної освіти» в Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти АПН України.

У 2004 році підвищила кваліфікацію в Національній академії державного управління при Президентові України в Центрі дистанційного навчання Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку та отримала сертифікат про проходження навчання за семінаром-тренінгом «Менеджмент організації дистанційного навчання».

У 2009 році підвищила кваліфікацію в Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі на кафедрі вищої математики та інтелектуальних інформаційних технологій.

Основні етапи діяльності

У 1980-1985 роках працювала в Миколаївському державному педагогічному інституті імені В.Г. Бєлінського на посаді молодшого наукового співробітника.

У 1985-1999 роках працювала в Київському педагогічному коледжі на посаді викладача.

У 1999-2006 і 2009-2011 роках працювала в Українському гуманітарному інституті на посадах: завідувача кафедри вищої математики та інформатики, декана економічного факультету, проректора з науково-педагогічної роботи.

З 2011 року працює у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» на посаді директора Науково-навчального інституту відкритої освіти.