День інформації “Комп’ютерні технології у сучасному суспільстві”

26 березня у читальному залі бібліотеки пройшов черговий День інформації. Цього разу він був підготовлений для Інституту комп’ютерних технологій під загальною назвою “Комп’ютерні технології у сучасному суспільстві”. Мета цього заходу – ознайомлення викладачів інституту з новими надходженнями літератури.

Відкрила День інформації директор бібліотеки Колесникова Н.П., яка детально зупинилась на питанні придбання нової літератури.

На виставкових стендах були представлені книжки видавництва “Магнолія”, Санкт-Петербурзького видавництва “Питер”, Московських видавництв “Академія”, “Форум – ИНФРА-М”, “БИНОМ”; підбірка літератури, об’єднаної в серію “Комп’ютеринг”, а також інші видання, підібрані за тематикою “Нові надходження студентам-програмістам”. Солідно виглядала підбірка літератури іноземних авторів. Окремою групою були представлені книги з дисками, а також видання викладачів інституту. Всього виставка налічувала 88 примірників.

Увага присутніх була звернена на періодичні видання з комп’ютерних технологій, які отримує читальний зал бібліотеки.

Директор бібліотеки зосередила також увагу викладачів і методистів на електронних базах даних, доступ до яких відкрито.

Бібліотекар Парамонова Н.Б. ознайомила присутніх із інформаційним бюлетенем літератури з комп’ютерних технологій. Разом із листком пропозицій такі бюлетені були роздані всім бажаючим для вивчення та надання пропозицій щодо придбання літератури, необхідної для здійснення навчального процесу в інституті.

На закінчення заходу присутні могли самостійно переглянути представлену літературу. Викладачі висловили свої враження від почутого та подякували за надану можливість ознайомитись із останніми надходженнями літератури.

 

Заступник директора бібліотеки Панасюк Н.В.