Концепція виховання та навчання

«Єдина міжнародна мова – це мова програмування,
єдині міжнародні знання – це інженерні знання»

Мета:

  • Глибокі фундаментальні знання та актуальні практичні навички.
  • Навчити думати та аналізувати, створювати та розробляти!

Навчальний процес в Інституті комп’ютерних технологій здійснюється таким чином, щоб максимально глибоко надати як фундаментальну підготовку, так і закріпити актуальні на сьогоднішньому ринку праці практичні навички.

Студентське життя

Університет надає рівні можливості для самореалізації студентів як у навчанні, так і у вільний час. Такі види діяльності підтримуються студентським самоврядуванням і творчими, ініціативними лекторами-співробітниками.

Клуб веселих і кмітливих (КВК) та Центр художньої творчості разом із театральною студією, вокальним і танцювальним ансамблями успішно працюють в університеті. Тут постійно проводяться яскраві та творчі святкування з приводу урочистих дат.

Фестиваль талантів “Сяйво Надій” (Glow of Hope), присвячений Міжнародному дню інвалідів, став традиційним в Університеті “Україна”. Ця подія дає студентам-інвалідам можливість знайти і виразити себе. Фестиваль об’єднує студентів із багатьох українських вузів. Інший фестиваль – “Університетське літо” – також є великою подією у творчому житті навчального закладу.

Інклюзія студентів із обмеженими можливостями

Університет “Україна” вірить у різнобічну освіту, яка академічно та соціально готує студентів до життя. Студенти можуть брати участь у соціальній та культурній діяльності, такій як клуби, громадські організації, студентське самоврядування. Університет забезпечує своїх студентів професійною адаптацією та реабілітацією, технічною, педагогічною, психологічною, медичною та соціальною підтримкою. Професійна адаптація і реабілітація студентів включає в себе участь у студентських навчально-науково-виробничих підрозділах, студентських наукових групах.

Рівний доступ до освіти для студентів із обмеженими можливостями зору та слуху практично реалізується за допомогою таких адаптивних технологій:

  • навчальні матеріали, підготовлені та скомпоновані у відповідному форматі;
  • використання мультимедійних курсів у навчальному процесі;
  • підготовка студентів до використання адаптаційних технічних засобів: комп’ютерного та периферійного обладнання, програмного забезпечення, мультимедійних засобів і т.д.;
  • тьюторська підтримка.

Діяльність Науково-практичного медико-реабілітаційного центру спрямована на підтримку медичного і психологічного розвитку студентів. Цей підрозділ також забезпечує професійну орієнтацію, фізичну реабілітацію, адаптацію в навчанні та проживання для створення інклюзивного середовища і намагається зробити університетське містечко фізично більш доступним для студентів.

Центр розвитку кар’єри допомагає студентам планувати успішну професійну кар’єру, отримати необхідні навички, підвищити свій комунікаційний та творчий рівень і, нарешті, знайти роботу.

Центр індивідуальної роботи забезпечує рівний доступ до вищої освіти студентам із обмеженими можливостями. Студенти можуть відвідувати комп’ютерні курси і використовувати оргтехніку. Студенти з вадами зору можуть відвідувати курси, засновані на комп’ютерному методі “Вікно у світ” («Window to the World»), і навчитися використовувати комп’ютер у навчальному процесі.