Корисні посилання

Наукові та науково-технічні бібліотеки

http://www.nauka-online.org/ – Українська наукова Інтернет–спільнота. Українська наука в Інтернеті. Метою сайту є організація онлайн-спільноти українських науковців, обговорення актуальних проблем української науки, розміщення публікацій, обмін досвідом та пошук партнерів.

http://www.n-t.org – Сайт “Електронна бібліотека “Наука і техніка” представлений розділами: Поточні публікації – вибрані науково-популярні статті в рубриках: людина і суспільство; освіта; наука сьогодні; наукові гіпотези; історія науки; історія техніки; наука і релігія; світ, в якому ми живемо; техніка сьогодні; виміри в техніці; джерела енергії; наукові розваги; літературна творчість учених; Нобелівські лауреати – 566 біографічних статей; Наукові журнали – електронний архів науково-популярних журналів: Природа; Наука і життя; Природа і люди; Техніка – молоді; Раритетне видання – електронні версії рідких книг; Інформаційне видання – серія книг, виданих в НІТ. Новини науки і техніки (архів випусків за 2002-2005 р.р.)

http://www.citforum.ru – CITForum.ru – on-line бібліотека вільно доступних матеріалів по інформаційних технологіях російською мовою. Проект не має аналогів. В рунеті існують лише або колекції посилань (не бібліотеки!) з порівнянної по широті тематики, посилання, що включають до того ж, на англомовні сайти, або вузькоспеціалізовані бібліотеки. Сайт існує з лютого 1997 року і вже багато років користується заслуженою популярністю серед IT-спеціалістів і менеджерів. Аудиторія сайту надзвичайно лояльна – 10 тисяч відгуків читачів, використана необроблена інформація з анкет підписчиків.

http://lindex.net.ua/ – Науково-технічний центр «Леонорм-стандарт» – Стандарти міжнародні, регіональні, національні, стандартні довідкові дані. Видання Держспоживстандарту України.

http://nehudlit.ru/books/ – NeHudLit.Ru – Наукова бібліотека (нехудожня бібліотека)

http://n-t.ru/nit.htm – Електронна бібліотека “Наука і техніка”

http:// www.elibrary.ru – Наукова електронна бібліотека eLIBRARY.RU – це найбільший російський інформаційний портал в галузі науки, технології, медицини і освіти, що містить реферати і повні тексти більше 12 млн наукових статей і публікацій. На платформі eLIBRARY.RU доступні електронні версії більше 1700 російських науково-технічних журналів, у тому числі більше 700 журналів у відкритому доступі.

http://www.djvu-inf.narod.ru/#Natural – Довідка про DjVu формат. Програми для роботи з форматом DjVu. Бібліотеки DjVu: універсальні, технічні, книжки англійською мовою.

http://www.takebooks.com/ – Якщо: Ви довго шукали книгу. Вам набридло витрачати трафік даремно на безуспішні пошуки книг. Ви не хочете читати лише анотацію. Ви хочете мати ПОВНУ ЕЛЕКТРОННУ ВЕРСІЮ книжки, аби вирішити, чи варто витрачати Ваші гроші на друкарську версію. Тоді Ви зробили правильний вибір !!!

http://www.libbooks.ru – Електронна бібліотека (російськомовна, є можливість копіювати видання). У ній Ви можете завантажити близько 28 000 книг в текстовому форматі. У бібліотеці Вашій увазі представлені різні розділи, які задовольнять будь-якого читача.

Інформатика та Інформаційні технології

http://uh.ua/ – «Український хостинг» допоможе Вам не тільки розробити свій сайт але й правильно розкрутити його.

http://it.ridne.net/ – Журнал “Інформаційні технології. Аналітичні матеріали”. Аналітичні матеріали та блог про сучасні інформаційні технології. Основні теми: Інтернет та WWW, комплексна автоматизація підприємств та установ, інформаційна безпека, системи аналітичного опрацювання даних

www.is.svitonline.com/vcg/useful_ukr.html – Віртуальний комп’ютерний порадник: електронні підручники з інформатики (доступні для вільного завантаження)

http://www.inf777.narod.ru/ – Методичне об’єднання вчителів інформатики

http://www.flash.com.ua/ – Все про флеш: уроки, програми, приклади

www.compdoc.ru – Веб-ресурс різноманітної комп’ютерної документації

http://iatp.projectharmony.ru – сайт програми «Навчання та доступ до Інтернет».

http://blogoreader.org.ua/2008/01/30/10-best-services-for-webdev/ – 10 найкорисніших сервісів для вебмайстра

http://blogoreader.org.ua/2008/01/18/10-best-services-for-blogger/ – 10 найкорисніших сервісів для блогера

http://citforum.ru/internet/html/refer.shtml – КОРОТКЕ КЕРІВНИЦТВО ПО HTML. Автор: Kevin Werbach. Переклад: Станіслав Малишев. Версія 3.0 Форматована – 21 липня 1996. Цей документ створений аби заповнити певну нішу. Він є короткою “підказкою”, яку Ви можете використовувати, аби знайти відповідний елемент HTML при створенні вашої сторінки. Інше керівництво по HTML надає набагато повнішу інформацію про те, як використовувати конкретні елементи HTML і як працює HTML взагалі. Якщо Ви новачок, Ви можете спочатку звернутися до одного з цього керівництва.

http://delinux.narod.ru/stl/stl.htm – Керівництво по стандартній бібліотеці шаблонів (STL). Стандартна Бібліотека Шаблонів надає набір добре сконструйованих і погоджено узагальнених компонентів, що працюють разом . Особлива турбота була проявлена для забезпечення того, аби всі шаблонні алгоритми працювали не лише із структурами даних в бібліотеці, але також і зі вбудованими структурами даних . Наприклад, всі алгоритми працюють із звичайними покажчиками…

http://raskrutka.shmeleff.com/ – Керівництво по розкручування сайта. Одним з ефективних способів здобуття відвідувачів на сайт (розкручування), є реєстрація ресурсу в каталогах. Рекомендую не зв’язуватися з доступними безплатними сервісами автоматичної реєстрації сайтів одразу в десятках (і навіть сотнях) каталогів. Ефективність такої автореєстрації нікчемна. Аби добитися доброго результату в розкручуванні, робіть все самі, вручну. Реєстрація сайту в каталогах вимагає специфічних і неочевидних знань, деякі з яких публікуються тут.

http://www.nbuv.gov.ua/libdoc/ – Зростаючі вимоги суспільства до науково-інформаційного забезпечення його сталого розвитку потребують кардинального переосмислення основ бібліотечної справи та створення нової парадигми діяльності бібліотечно-інформаційних інституцій із урахуванням реалій сьогодення – комп’ютерні технології в бібліотеці: пакети прикладних програм для формування та розповсюдження цифрових фондів бібліотек та ін.

http://www.nbuv.gov.ua/libdoc/01nsaopi.htm – Це перший досвід створення універсального довідкового посібника, що містить термінологічну основу нового наукового напряму – прикладна інтернетика. Його мета – допомогти розібратися у всіляких раніше невідомих або таких, що рідко вживаються поняттях і представлених через взаємозв’язок з ними, таких, що інтерпретуються під кутом зору інтернетики, загальновідомих визначеннях. Прикладна інтернетика – новий науковий напрям, що вивчає властивості, закономірності і способи використання глобальної мережі Інтернет в різних сферах людської діяльності.

http://www.gumer.info/download.php – Як завантажити файл із файлообмінників (letitbit, depositfiles, turbobit та інші)

http://www.nbuv.gov.ua/libdoc/DjVu_2.htm – Новий графічний формат DjVu (виголошується “Дежавю”), розроблений фірмою AT&T, у першу чергу призначений для розміщення в Інтернет відсканованих зображень. Це можуть бути довідкові книги, рукописи, принципові схеми телевізорів, радіоприймачів, підсилювачів та інших пристроїв. Технологія DjVu забезпечує для файлів із чорно-білими монохромними зображеннями стискування порядку 500:1. Виграш у розмірі файлу в порівнянні з форматом GIF складає в середньому 20 разів.

http://www.nbuv.gov.ua/libdoc/word97.htm – Пітер Ейткен. Ця книжка призначена перш за все для тих, хто ще не працював з Word. Вона складається з коротких, легких для розуміння уроків. Кожен урок може бути виконаний не більше ніж за 10 хвилин у зручний для вас час. Microsoft Word 97 із самого початку.

http://www.nbuv.gov.ua/books/2000/excel/ – Організація даних у вигляді таблиць: практична робота з програмою Microsoft Excel: Практикум. Автор: Заболотнова Є.Ю.

http://www.kulichki.com/libcad/ – Проект “Бібліотека конструктора”, створено на допомогу людям, що працюють з Системами Автоматизованого Проектування (конструктори, студенти…) для простого пошуку необхідної інформації, правильного вибору інструментів для роботи, отримання необхідної допомоги у вирішенні проблем, пов’язаних з експлуатацією CAD/CAM систем. Наявна інформація представлена в наступних розділах: Архів креслень. Lisp-додатки для AutoCad. Програми розрахунків. 3D моделі. Де виучитися САПР. Методички. Технічна література, описи, посібники. Огляд CAD/CAM/CAE систем. Допомога користувачам та інші.

http://www.infocity.kiev.ua/ – Ми раді вітати Вас у нашому місті InfoCity. InfoCity — це електронна бібліотека, в якій Ви зможете знайти безліч книг і статей комп’ютерної тематики: програмування, інтернет-технології, бази даних, операційні системи, програми графіки, комп’ютерне залізо. Наше місто зростає, і зростає дуже швидко, так що підпишіться на нашу розсилку, аби бути в курсі всіх поповнень. Якщо Ви не знайшли потрібний документ сьогодні, підпишіться, можливо він з’явиться завтра.

Портали

www.klyaksa.net – Інформаційно-освітній портал для вчителів інформатики. Створений з метою допомогти вчителю інформатики в його нелегкій справі. Як направити творчу енергію школярів на уроках інформатики в реальну справу, наповнити їх роботу при вивченні тем смислом, організувати шкільні конкурси? Все і інші питання можна обговорити на цьому порталі. Крім того, кожен відвідувач порталу має можливість приймати участь в обговоренні освітніх проектів, вести широкий обмін думками, ідеями з методичних та організаційних питань, публікувати досягнення свого досвіду, консультувати колег та отримувати консультації. Портал має „Методичну скарбничку”, в якій міститься велика кількість матеріалів з інформатики і яку можна доповнювати новими матеріалами. На порталі можна пройти тести з інформатики в режимі он лайн

Віртуальні музеї

http://www.computer-museum.ru – Віртуальний комп’ютерний музей

Тести

http://www.markx.narod.ru/inf/index.html

Персональні сайти

www.stecenko.at.ua – сайт Стеценко Володимира Петровича – присвячений ІКТ навчання

www.galanet.at.ua – сайт Стеценко Галини Володимирівни, присвячений освітнім веб-ресурсам для учителів інформатики

Веб-дизайн

Автор: Якоб Нільсен. Рік видання: 2006. Формат: pdf. Видавництво: Символ-Плюс. Сторінок: 512. Розмір: 24.1 Мb. Мова: російська.

Книжка, яку ви тримаєте в руках, – найвідоміша на сьогоднішній день книга з веб-серверу-дизайну. Її автор, доктор фізичних наук Якоб Нільсен – визнаний у всьому світі фахівець в області інтерфейсів і зручності експлуатації, – ділиться з читачем своїми знаннями і досвідом. Їм були розроблені ряд методик, направлених на швидке і економічне удосконалення призначеного для користувача інтерфейсу, включаючи евристичну оцінку. Він є володарем 38 патентів США на розробки, орієнтовані, головним чином, на підвищення зручності роботи користувачів з Інтернетом. Книга містить вичерпне керівництво по побудові ефективної взаємодії з будь-яким користувачем в будь-якій ситуації: від підготовки інформаційного наповнення і оформлення сторінок до спрощення структури навігації і створення професійних сайтів. У книзі ви не знайдете описів якихось конкретних програм і код на HTML. Вона відповідає на найголовніше питання дизайну: “Що саме потрібно зробити, аби відвідувачам сайту було зручно з ним працювати?”

http://www.knigka.info/2010/10/14/veb-dizajjn.-kniga-jakoba-nilsena.html

10 перших правил дизайну головної сторінки сайту

Якоб Нильсен

Головна сторінка сайту компанії – це обличчя сайту, звернене до всієї Мережі. Саме з головної сторінки більшість користувачів починають свою подорож по сайту. Покращуючи дизайн головної сторінки ви підвищуєте всю цінність сайту. Отже, дотримання ключовим правилам для головної сторінки сайту сповна виправдане і дуже вигідно. Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського, Київ

http://www.nbuv.gov.ua/libdoc/02nj-gss.htm

Введення у мову HTML

Перед Вами підручник генерації документів у стандарті HTML. HTML – “hypertext markup language”, мова опису гіпертекстових документів, який використовується у WWW (World Wide Web). Національна бібліотека Україні імені В.І. Вернадського, Київ

http://www.nbuv.gov.ua/libdoc/html-int.htm

Електронні видання та Internet

Створення електронних посібників

Розмiр: 231,89 KB

В даний час бурхливого розвитку комп’ютерних технологій усе більш актуальною задачею є розробка і використання в навчальному процесі електронних навчальних систем, що розробляються з застосуванням гіпертекстових і мультимедійних технологій. Такі системи називаються інтерактивними навчальними Web-матеріалами та можуть використовуватися не тільки для денної, заочної та самостійної форм навчання, але і знайти широке застосування в дистанційній формі навчання.

http://www.br.com.ua/referats/Computers/1078-1.html

Інформатика та комп’ютерна техніка

Рзаєв Д. О., Шарапов О. Д., Ігнатенко В. М., Дибкова Л. М. Інформатика та комп’ютерна техніка: Навч.-метод. посібник для самост. вивч. дисц. — К.: КНЕУ, 2002. — 486 с. ISBN 966–574–458–5

Відповідно до нормативної програми дисципліни в навчально-методичному посібнику розглянуто питання основних положень інформатики. Викладено методичні вказівки та рекомендації щодо вивчення основ інформатики, побудови та використання операційних систем, які використовуються в роботі електронно-обчислювальних машин, основні елементи та прийоми в роботі з різними прикладними програмами, використання мереж електронно-обчислювальних машин як у локальному, так і в глобальному масштабі, основи збереження та безпека інформації в інформаційних системах. Засвоєнню теоретичного матеріалу сприятимуть розроблений термінологічний словник ключових понять, навчальні завдання та завдання для перевірки знань. Наведені завдання для блочно-модульного контролю. Подана широка тематика лабораторних робіт для самостійного виконання.

http://6201.org.ua/load/29-1-0-75

Інформаційні системи і технології на підприємствах

Гужва В. М.Інформаційні системи і технології на підприємствах: Навч. посібник. — К.: КНЕУ, 2001. — 400 c.

У посібнику викладено основні поняття та проблеми, пов’язані з інформаційними ресурсами та технологіями на підприємствах, розглянуто сучасні підходи до проектування та впровадження інформаційних системи (ІС) на підприємствах, сучасні технологічні засоби побудови ІС.
Як приклади практичного використання на підприємствах розглянуто: ІС для управління проектами (MS Project, Primavera), ІС для бізнес-планування та стратегічної оцінки бізнесу (Project Expert, COMFAR, BEST тощо), комп’ютерні системи підтримки прийняття рішень (SIMPLAN, Marketing Expert, IFPS), експертні системи (XCON, PSY), інтегровані інформаційні системи управління підприємствами («Галактика», MIRACLE) та інформаційні системи для мультинаціональних корпорацій (SAP R/3).
Для студентів-бакалаврів, науковців і практичних працівників.

http://6201.org.ua/load/72-1-0-537

Контроль та діагностика інформаційних систем

Основи інформаційних систем

Ситник В.Ф., Писаревська Т.А., Єрьоміна Н.В., Краєва О.С. Основи інформаційних систем: Навч. посібник / За ред. В.Ф. Ситника. — К.: КНЕУ, 1997. — 252 с.

Розглянуто проблеми розвитку і застосування інформаційних систем (IС) обробки даних на об’єктах управління різного рівня, подано ретроспективний аналіз еволюції цих систем. В умовах сучасної інформаційної технології найбільш перспективним напрямком застосування обчислювальної техніки є створення і впровадження інформаційних систем нового покоління, які зорієнтовані на розподільну обробку даних на основі автоматизованих робочих місць планово-управлінського персоналу, обчислювальних мереж, експертних систем, систем підтримки прийняття рішень і т.ін. Викладено теоретичні засади й принципи створення IC, описано структуру таких систем і їх головні компоненти: інформаційне, технічне, програмне, організаційне, методичне забезпечення. Стисло описані основні види інформаційних систем: управлінські, експертні, системи підтримки прийняття рішень.
Для студентів вузів усіх спеціальностей бакалаврського циклу, які вивчають дисципліну «Основи інформаційних систем».;

http://6201.org.ua/load/72-1-0-562

Організація баз даних та знань

Методи використання традиційних файлових систем – набору програм, які виконують для користувачів деякі операції, наприклад, створення звітів. Системи керування баз даних. Основні поняття реляційної моделі даних. Реляційна алгебра і реляційне числення.

Реферат, 40,2 K, добавлена 13.06.2010

http://revolution.allbest.ru/programming/u00187790.html

Основи інформаційних систем

Ситник В.Ф., Писаревська Т.А., Єрьоміна Н.В., Краєва О.С. Основи інформаційних систем: Навч. посібник / За ред. В.Ф. Ситника. — К.: КНЕУ, 1997. — 252 с.

Розглянуто проблеми розвитку і застосування інформаційних систем (IС) обробки даних на об’єктах управління різного рівня, подано ретроспективний аналіз еволюції цих систем. В умовах сучасної інформаційної технології найбільш перспективним напрямком застосування обчислювальної техніки є створення і впровадження інформаційних систем нового покоління, які зорієнтовані на розподільну обробку даних на основі автоматизованих робочих місць планово-управлінського персоналу, обчислювальних мереж, експертних систем, систем підтримки прийняття рішень і т.ін. Викладено теоретичні засади й принципи створення IC, описано структуру таких систем і їх головні компоненти: інформаційне, технічне, програмне, організаційне, методичне забезпечення. Стисло описані основні види інформаційних систем: управлінські, експертні, системи підтримки прийняття рішень.
Для студентів вузів усіх спеціальностей бакалаврського циклу, які вивчають дисципліну «Основи інформаційних систем».
http://6201.org.ua/load/72-1-0-562

Основи програмування

http://www.ua5.org/osnprog – Методичні матеріали з інформатики

http://libr.org.ua/book/74/2345.html – Основи програмування: поняття програми

http://khpi-iip.mipk.kharkiv.edu/library/extent/os/ruprog/p02.html – Основи програмування. Підручник (рос.)

http://www.opita.net/ – Основы программирования для начинающих. В задачи данного сайта входит собрать учебные материалы из различных областей компьютерных технологий и обеспечить возможность самостоятельного изучения необходимого языка программирования. Все материалы доступны совершенно бесплатно. Однако, их использование и цитирование возможны, только при указании прямой ссылки на источник. Желаем Вам удачи в накоплении необходимого опыта.

Основи програмування мовою Pasсal

Електронний on-line посібник «Основи програмування мовою Pascal» є складовою частиною інформаційно-освітнього середовища (IOC). Технологічно посібник створений як навчальний Інтернет-ресурс, що щільно інтегрований з іншими навчальними Інтернет-ресурсами ІОС.
Матеріал посібника може бути з успіхом використаний при вивченні тем «Основи алгоритмізації та програмування».

http://distance.edu.vn.ua/books/programming8/menu.html

Паралельні та розподільні обчислення

Для тих, хто хоче більше дізнатися про всі проекти та взагалі отримати більше інформації на цю тему– ось вам декілька інформаційних посилань:

http://distributed.ru/wiki/dc-faq

http://distributed.ru/wiki/boinc

Проекти:

http://distributed.ru/wiki/pro

Операційна система Windows NT 4.0

У цьому розділі перераховані найбільш важливі властивості Windows NT Workstation 4.0, завдяки яким ця операційна система відповідає найстрогішим вимогам сучасного ділового світу. Національна бібліотека Україні імені В.І. Вернадського, Київ

http://www.nbuv.gov.ua/libdoc/winnt40.htm

Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг

Екологія і економіка

Колотило Д. М. Екологія і економіка: Навч. посібник. — К.: КНЕУ, 1999. — 368 с.: іл. ІSBN 966–574–157–8

Перший в Україні навчальний посібник, предметом якого є комплексне вивчення проблем екології, економіки і промислових технологій. Методологія викладання ґрунтується на холістичному підході до вивчення та аналізу сукупних і емерджентних властивостей компонентів екосистем і технологічних комплексів. Фахова економічна компонента органічно зв’язана з екологічною, а сучасна філософська методологія спирається на точні математичні розрахунки. Це заповнює існуючу лакуну серед вітчизняної навчальної літератури еколого-економічного і технологічного спрямування.
Для студентів економістів, технологів, екологів, які навчаються за бакалаврськими програмами.
Видання підтримане Міжнародним фондом «Відродження».
http://6201.org.ua/load/26-1-0-72

ТЕХНОЕКОЛОГІЯ

Довідка

Захист навколишнього середовища від шкідливих викидів з однією з проблем сучасності.
Забруднення атмосфери і світового океану вже зараз загрожує існуванню рослинному і тваринному життю. Неминуче зростання промислового виробництва і отже, подальше збільшення викидів шкідливих речовин в атмосферу можуть спричинити за собою найсерйозніші наслідки, які в даний час важко передбачити.
Дисципліна «ТЕХНОЕКОЛОГІЯ» – найбільший за обсягом блок прикладних екологічних напрямів, пов´язаних із такими об’єктами людської діяльності, особливостей використання ними природних ресурсів; розробкою регламентацій природокористування і технічних засобів охорони природи; проблемами утилізації відходів виробництва та відтворення зруйнованих екосистем, екологізацією виробництва.
http://test.1works.ru/news/tekhnoekologija/2010-02-20-40

Комп’ютерні системи та мережі

Адміністрування комп’ютерних мереж

Створення, обслуговування й адміністрування мереж на 100%

Автор: Ватаманюк А.И. Рік видання: 2010 Формат: pdf Видавництво: Питер Сторінок: 232 Розмір: 6.7 Мова: російська

Що таке комп’ютерні мережі? Всього лише декілька комп’ютерів і дроти, що сполучають їх? І так, і ні. Причому “ні” перш за все, тому, що пристрій і механізм роботи кожної мережі унікальні і далеко не так прості, як може здатися рядовому користувачеві. Дана книга містить всю необхідну інформацію про проектування і створення мереж різних типів і режими їх роботи, а також про всі тонкощі обслуговування і адміністрування мереж. Освойте організацію мереж на 100% за допомогою цього максимально детального і доступного практичного керівництва.

http://www.knigka.info/2010/11/21/sozdanie-obsluzhivanie-i.html

Архітектура комп’ютерів

Архітектура ЕОМ (курс лекцій)

Рік: 2004. Сторінок: 53. Формат: MS Word (*.doc) Розмір в архіві: 671.87 Кб

Узагальнена структура ЕОМ. Історія розвитку. Покоління ЕОМ. Класифікація й основні характеристики ЕОМ. Архітектура IBM PC сумісного комп’ютера. Структурна схема IBM PC. Центральніпроцесори. і т.п.

http://uareferats.com/index.php/book/download/125

Математика

http://www.zaba.ru/ – Математичні олімпіади й олімпіадні задачі

http://www.exponenta.ru/ – Освітній сайт “Exponenta.ru”

Вища математика

Підручник / Домбровський В.А., Крижанівський І.М., Мацьків Р.С., Мигович Ф.М., Неміш В.М., Окрепкий Б.С., Хома Г.П., Шелестовська М.Я.; за редакцією Шинкарика М.І. –Тернопіль: Видавництво Карп’юка, 2003 – 480с.

Підручник “Вища математика” містить теоретичні відомості всіх розділів вищої математики, рекомендованих типовою навчальною програмою Міністерства освіти і науки України для економічних спеціальностей. Виклад теоретичного матеріалу послідовний і розкриває зміст кожного поняття, його прикладне значення. Представлено достатню кількість розв’язаних задач як математичного так і економічного змісту. Підручник написаний для студентів економічних спеціальностей вузів, може бути корисний для аспірантів, викладачів, економістів-практиків.

www.library.tane.edu.ua/files/EVD/matematica/VM_pidr.pdf

Економіко-математичне моделювання (математичне програмування)

Математичне програмування: Навч. посіб.

Наконечний С. І., Савіна С. С. — К.: КНЕУ, 2003. — 452 с. ISBN 966–574–538–7

Навчальний посібник написано відповідно до програми курсу «Математичне програмування» для підготовки бакалаврів з економіки. У посібнику розглядаються основні математичні методи та моделі дослідження економічних систем та процесів, що є основою для прийняття обґрунтованих управлінських рішень в реальних умовах. Розділи з першого по п’ятий присвячені задачам лінійного програмування, теорії двоїстості, економічному аналізу оптимальних планів. З шостого по одинадцятий розділи розглядаються складніші задачі математичного програмування: цілочислові, нелінійні, динамічні, стохастичні, дробово-лінійні, задачі теорії ігор.
Теоретичний матеріал ілюструється числовими економіко-математичними моделями, які адекватно відображають основні виробничо-економічні процеси. В кількох розділах наведено понадпрограмний матеріал.
Рекомендується для бакалаврів університетів з напрямку «Економіка і підприємництво» та студентів інших навчальних закладів, які вивчають курси «Математичне програмування» та «Дослідження операцій», а також для слухачів різних курсів і шкіл підвищення кваліфікації для економістів.

http://6201.org.ua/load/34-1-0-157

Шпаргалки з вищої математики

http://6201.org.ua/load/28-1-0-176

Теорія ймовірностей і математична статистика

Волощенко А. Б., Джалладова І. А. Теорія ймовірностей та математична статистика: Навч.-метод. посібник для самост. вивч. дисц. — К.: КНЕУ, 2003. — 256 с. – ISBN 966–574–459–3

Посібник охоплює всі основні питання навчальної програми курсу теорії ймовірностей та математичної статистики. Згідно з основними програмними темами матеріал розбито на п’ять розділів, усі підрозділи яких побудовано за єдиним принципом. Спочатку стисло подаються головні теоретичні відомості (визначення, формули, теореми та ін.), далі пропонуються докладні приклади розв’язування типових задач і нарешті — велика добірка вправ для самостійного розв’язування, до кожної з яких наведено відповідь.
Наприкінці вміщено варіанти завдань для блочно-модульного контролю знань, а також довідкові додатки та список рекомендованої літератури.
Призначений для студентів економічних спеціальностей.
http://6201.org.ua/load/33-1-0-98

Шпаргалки з теорії ймовірності

http://6201.org.ua/load/33-1-0-179