Рейтинг здобувачів освіти за І семестр 2022-2023 н.р.

Рейтинговий список здобувачів освіти ЗФН
за І семестр 2022-2023 н.р.
Фаховий коледж “Освіта”
Місце в
рейтингу
Група Форма
навчання
ПІП Рейтинговий
бал
1 ПІ-21-1фмб денна Запорожець Богдан Олегович 96,50
2 ПІ-21-1фмб денна Зінченко Денис Андрійович 95,88
3 КІ-22.2-1 фмб денна Железко Андрій Ігорович 94,25
4 ПІ-21-1фмб денна Бабич Кирил Ігорович 91,25
5 ПІ-21-1фмб денна Левченко Віктор Дмитрович 91,00
6 ПІ-21-1фмб денна Мельниченко Андрій Олександрович 89,13
7 ПІ-19-1мс денна Дворник Станіслав Юрійович 87,29
8 ПІ-22.2-1 фмб денна Клюєв Андрій Русланович 86,38
9 ПІ-21-1фмб денна Шкарбута Ярослав Юрійович 85,50
10 ПІ-21-1фмб денна Галак Владислав Артурович 85,13
11 КІ-21-1 фмб денна Компанієць Олександр Олександрович 83,88
12 ПІ-21-1фмб денна Безуглов Валерій Сергійович 83,00
13 ПІ-22.2-1 фмб денна Мозговий Вячеслав Вячеславович 82,88
14 КІ-21-1 фмб денна Гогінава Рауль Романійович 82,38
15 КІ-22.2-1 фмб денна Жуковський Михайло Олександрович 82,38
16 КІ-19-1мс денна Овраменко Едуард Максимович 80,25
17 КІ-19-1мс денна Туровець Денис Віталійович 79,75
18 КІ-20-1фмб денна Яременко Матвій Олександрович 79,71
19 ПІ-20-1фмб денна Коршак Микита Валентинович 78,71
20 ПІ-21-1фмб денна Городній Микита Леонідович 77,88
21 ПІ-21-1фмб денна Жулай Роман Олексійович 77,88
22 КІ-21-1 фмб денна Бараненко Максим Сергійович 77,63
23 КІ-22.3-1 фмб денна Михайлов Данііл Анатолійович 77,50
24 ПІ-20-1фмб денна Біньковський Марк Віталійович 76,71
25 ПІ-20-1фмб денна Ковган Олексій Павлович 76,14
26 КІ-21-1 фмб денна Радушинський Ілля Вікторович 76,13
27 КІ-21-1 фмб денна Старостін Степан Дмитрович 75,75
28 ПІ-22.2-1 фмб денна Коннова Крістіна Петрівна 75,63
29 ПІ-19-1мс денна Проворов Владислав Робертович 75,57
30 ПІ-21-1фмб денна Гнатюк Микола Васильович 75,50
31 КІ-21-1 фмб денна Сейтумеров Ельдар Асанович 75,38
32 КІ-20-1фмб денна Ничипоренко Дмитро Андрійович 75,00
33 КІ-21-1 фмб денна Назаренко Богдан Олександрович 74,88
34 ПІ-21-1фмб денна Кулик Валерій Васильович 73,38
35 КІ-20-1фмб денна Кузнецов Даниїл Іванович 73,29
36 КІ-21-1 фмб денна Лапін Данило Віталійович 72,25
37 ПІ-20-1фмб денна Романовський Антон Володимирович 72,00
38 КІ-21-1 фмб денна Устименко Вікторія Максимівна 71,88
39 ПІ-21.3-1фмб денна Тарасов Олег Миколайович 70,57
40 КІ-20-1фмб денна Грицаюк Іван Олексійович 70,43
41 КІ-19-1мс денна Попов Микола Сергійович 69,50
42 ПІ-21-1фмб денна Кравчук Владислав Володимирович 69,13
43 КІ-20-1фмб денна Потрійна Олександра Олександрівна 69,00
44 КІ-21-1 фмб денна Прохоренко Данііл Денисович 68,88
45 КІ-21-1 фмб денна Лисак Анастасія Сергіївна 67,75
46 ПІ-22.3-1 фмб денна Михайленко Юрій Олександрович 66,25
47 КІ-20-1фмб денна Товстуха Юліан Миколайович 65,14
48 ПІ-22.2-1 фмб денна Лозовюк Богдан Олегович 64,88
49 ПІ-21-1фмб денна Гребенщиков Дмитро Миколайович 64,63
50 ПІ-20-1фмб денна Луцький Артем Олександрович 62,29
51 ПІ-21-1фмб денна Добрик Ярослав Максимович 62,25
52 ПІ-19-1мс денна Дудуков Валентин Іванович 62,14
53 ПІ-22.3-1 фмб денна Катунін Артем Володимирович 62,13
54 КІ-21-1 фмб денна Шкарупа Володимир Олександрович 62,00
55 КІ-20-1фмб денна Омельчук Владислав Андрійович 62,00
56 КІ-21-1 фмб денна Лиско Тимур Тарасович 61,50
57 КІ-21-1 фмб денна Охріменко Артем Андрійович 60,63
58 ПІ-21.2-1фмб денна Басюк Петро Олегович 58,57
59 КІ-21-1 фмб денна Паніван Руслан Валерійович 58,50
60 КІ-22.3-1 фмб денна Казмірчук Ярослав Сергійович 58,50
61 ПІ-20-1фмб денна Стрельченко Артем Борисович 58,43
62 ПІ-21.2-1фмб денна Царенко Артьом Михайлович 57,43
63 ПІ-20-1фмб денна Каганенко Ігор Костянтинович 56,86
64 ПІ-20-1фмб денна Чорний Даніїл Олександрович 55,71
65 ПІ-21-1фмб денна Шкляєв Євгеній Володимирович 55,50
66 КІ-21.3-1фмб денна Кравець Владислав Юрійович 55,00
67 ПІ-21.3-1фмб денна Кононихін Нікіта Юрійович 54,00
68 ПІ-19-1мс денна Коханчук Дарій Русланович 53,71
69 ПІ-20-1фмб денна Чорний Марк Олександрович 53,00
70 КІ-20-1фмб денна Резніков Єгор Володимирович 52,43
71 КІ-20-1фмб денна Розов Олексій Олегович 51,43
72 ПІ-20-1фмб денна Авдасьова Вероніка Павлівна 49,57
73 ПІ-20-1фмб денна Коваленко Богдан Андрійович 48,86
74 ПІ-20.3-1фмб денна Терещенко Федір Русланович 48,86
75 ПІ-20-1фмб денна Возний Максим Володимирович 48,71
76 КІ-19-1мс денна Башинський Владислав Євгенович 46,13
77 ПІ-21-1фмб денна Васковський Олексій Сергійович 45,75
78 ПІ-20-1фмб денна Боримський Дмитро Євгенійович 45,29
79 ПІ-20-1фмб денна Коваленко Андрій Русланович 44,71
80 ПІ-20-1фмб денна Конончук Вікторія Олегівна 44,43
81 ПІ-20-1фмб денна Свистілко Дмитро Ігорович 42,57
82 ПІ-19-1мс денна Проворов Кирило Робертович 42,43
83 ПІ-21-1фмб денна Романовський Едуард Дмитрович 41,88
84 ПІ-21-1фмб денна Коденець Олександр Олександрович 41,50
85 ПІ-21.3-1фмб денна Малей Димитрій Михайлович 41,14
86 ПІ-21-1фмб денна Притула Віктор Андрійович 40,38
87 ПІ-20-1фмб денна Костюченко Даніель Максимович 40,29
88 КІ-20.2-1фмб денна Завадський Богдан Романович 39,88
89 ПІ-21.3-1фмб денна Федорук Марина Сергіївна 39,57
90 КІ-21-1 фмб денна Ковтун Юліан Євгенійович 39,13
91 ПІ-19-1мс денна Керницька Анжеліка Володимирівна 39,00
92 ПІ-20-1фмб денна Тимошенко Дмитро Вікторович 39,00
93 ПІ-21.2-1фмб денна Коберник Максим Анатолійович 38,86
94 ПІ-19-1мс денна Попик Віталій Олександрович 37,43
95 КІ-19-1мс денна Ковриженко Тарас Романович 35,38
96 ПІ-21-1фмб денна Янчук Никита Артемович 33,75
97 ПІ-19-1мс денна Пономаренко Дмитро Олександрович 33,29
98 КІ-20-1фмб денна Кравець Максим Григорович 31,86
99 ПІ-20-1фмб денна Борсук Владислав Богданович 30,43
100 КІ-20-1фмб денна Чуян Андрій Віталійович 29,29
101 ПІ-19-1мс денна Перехейда Владислав Юрійович 29,14
102 ПІ-21.2-1фмб денна Мруга Іван Ігорович 27,71
103 ПІ-19-1мс денна Лакійчук Володимир Олександрович 27,43
104 КІ-19-1мс денна Голубович  Назарій Павлович 26,88
105 КІ-19-1мс денна Захарченко Єлизавета Ігорівна 26,75
106 КІ-19-1мс денна Панасенко Артем Олександрович 26,25
107 ПІ-21.2-1фмб денна Юрчук Віра Андріївна 26,00
108 КІ-22.2-1 фмб денна Кусяк Андрій Вікторович 25,63
109 КІ-21-1 фмб денна Пріганов Нікіта Максимович 25,25
110 ПІ-21-1фмб денна Піфтєєв Олексій Сергійович 25,13
111 КІ-21-1 фмб денна Чапля Олександр Олександрович 24,38
112 ПІ-20.2-1фмб денна Мейта Іван Євгенійович 23,14
113 ПІ-21.3-1фмб денна Робенко Максим Володимирович 21,71
114 ПІ-20-1фмб денна Заскока Максим Костянтинович 20,71
115 ПІ-21.3-1фмб денна Левчук Ростислав Денисович 19,43
116 КІ-19-1мс денна Дяченко Олег Станіславович 19,00
117 КІ-19-1мс денна Павлов Владислав Сергійович 19,00
118 КІ-20-1фмб денна Чепуков Антон Андрійович 18,43
119 ПІ-19-1мс денна Тиндик Олександр Олексійович 18,14
120 КІ-21-1 фмб денна Отовчіц Андрій Юрійович 17,75
121 ПІ-21.2-1фмб денна Тимошенко Ярослав Олександрович 17,71
122 КІ-22.2-1 фмб денна Сабадаш Василь Петрович 16,88
123 КІ-21-1 фмб денна Зозуля Євгеній Ігорович 15,88
124 КІ-21-1 фмб денна Микитюк Роман Олександрович 15,88
125 КІ-22.3-1 фмб денна Лях Ярослав Йосипович 15,88
126 ПІ-22.2-1 фмб денна Новик Вячеслав Юрійович 15,00
127 КІ-21.3-1фмб денна Блощинський Денис Васильович 12,00
128 КІ-19-1мс денна Прокопенко Андрій Сергійович 11,00
129 ПІ-19-1мс денна Махиня Олександр Миколайович 10,43
130 ПІ-20.2-1фмб денна Харченко Артем Денисович 10,43
131 ПІ-19-1мс денна Ворошилов Сергій Анатолійович 10,29
132 ПІ-20-1фмб денна Білявський Сергій Сергійович 10,00
133 КІ-21.2-1фмб денна Салецький Давид Олександрович 10,00
134 КІ-19-1мс денна Ласкова Катерина Олександрівна 9,25
135 КІ-19-1мс денна Щербаков Єгор Олександрович 9,13
136 ПІ-21.3-1фмб денна Шевчук Владислав Миколайович 9,08
137 ПІ-19-1мс денна Гринечко Ілля Михайлович 9,00
138 ПІ-19-1мс денна Мацюк Роман Русланович 9,00
139 КІ-20.2-1фмб денна Роговий Павло Дмитрович 8,75
140 ПІ-20-1фмб денна Комаров Владислав Володимирович 8,57
141 ПІ-21.3-1фмб денна Пікалюк Владислав Віталійович 8,57
142 КІ-20.2-1фмб денна Корюков Данііл Анатолійович 8,50
143 КІ-20.2-1фмб денна Воронов Сергій Федорович 7,88
144 КІ-20.2-1фмб денна Лозенко Роман Євгенійович 7,88
145 КІ-19-1мс денна Бурлаченко Борис Олександрович 7,75
146 КІ-19-1мс денна Ошовський Михайло Олексійович 7,75
147 КІ-19-1мс денна Соболєв Богдан Віталійович 7,75
148 ПІ-22.3-1 фмб денна Шаковець Андрій Сергійович 7,50
149 КІ-22.3-1 фмб денна Сінельник Нідаль Володимирович 7,50
150 ПІ-20-1фмб денна Бабенко Євгеній Юрійович 0,00
151 ПІ-20-1фмб денна Долгерт Максим Сергійович 0,00
152 ПІ-20-1фмб денна Кизим Олександр Петрович 0,00
153 ПІ-20-1фмб денна Кудельська Оксана Ігорівна 0,00
154 ПІ-21.2-1фмб денна Букет Дмитро Олексійович 0,00
155 ПІ-21.2-1фмб денна Дубас Нікіта Володимирович 0,00
156 ПІ-21.2-1фмб денна Руденко Дмитро Віталійович 0,00
157 ПІ-21.3-1фмб денна Павленко Василь Васильович 0,00
158 ПІ-21.3-1фмб денна Федорук Владислав Сергійович 0,00
159 КІ-20-1фмб денна Бондарук Владислав Сергійович 0,00
160 КІ-21.2-1фмб денна Гомон Микола Ігорович 0,00
161 КІ-20-1фмб денна Дмитренко Юрій Русланович 0,00
162 КІ-20-1фмб денна Соломаха Андрій Володимирович 0,00
163 КІ-20-1фмб денна Шатківський Станіслав Сергійович 0,00
164 КІ-21.3-1фмб денна Роговий Іван Олексійович 0,00
ІКТ
Місце в
рейтингу
Група Форма
навчання
ПІП Рейтинговий
бал
1 ПІ-19-1ict денна Хорошилов Марк Олександрович 97,00
2 ПІ-22-1ict денна Франчук Володимир Михайлович 94,00
3 ПІ-19-1ict денна Донець Андрій Сергійович 93,60
4 ПІ-22-1ict денна Дмитрюк
Олександр Іванович
93,44
5 ПІ-20-1ict денна Негода Максим Валентинович 93,43
6 ПІ-19-1ict денна Бернацький Ілля Володимирович 93,40
7 ПІ-19-1ict денна Прищепа Гліб Олександрович 93,40
8 ПІ-22-1ict денна Катрин Богдан Ігорович 92,89
9 ПІ-22-1ict денна Ярощук Вадим Костянтинович 92,22
10 ПІ-20-1ict денна Рачишен Микола Олександрович 92,14
11 ПІ-22-1ict денна Безрученко Аліна Вікторівна 92,11
12 ПІ-22-1ict денна Гафинець Іванна Іванівна 91,67
13 ПІ-22-1ict денна Кузьменко Богдан Володимирович 90,44
14 ПІ-19-1ict денна Владика Степан Степанович 89,20
15 ПІ-22-1ict денна Кайдик Діана Сергіївна 88,89
16 ПІ-19-1ict денна Абакелія Олександр В’ячеславович 85,20
17 ПІ-20-1ict денна Кондратенко Георгій Дмитрович 85,00
18 ПІ-20-1ict денна Кукса Максим Вікторович 85,00
19 ПІ-20-1ict денна Гаврилюк Максим Іванович 84,86
20 ПІ-22-1ict денна Ковіта Дмитро Володимирович 84,00
21 ПІ-20-1ict денна Пушкарьов Данііл Вячеславович 84,00
22 ПІ-20-1ict денна Доронін Сергій Олександрович 83,57
23 ПІ-20-1ict денна Красний Артем Володимирович 83,57
24 КІ-22-1ict денна Кокіза Роман Вікторович 83,44
25 КІ-20-1ict денна Лістровий Ростислав Олександрович 83,38
26 ПІ-20-1ict денна Шевченко Андрій Вячеславович 82,57
27 ПІ-19-1ict денна Шевченко Кіріл Дмитрович 82,40
28 ПІ-21-1ict денна Коньков Євген Олександрович 82,25
29 ПІ-21-1ict денна Огій Володимир Олександрович 81,63
30 ПІ-20-1ict денна Йосипенко Олексій Михайлович 81,14
31 ПІ-19-1ict денна Чубаров Тімур Ельвідович 80,80
32 ПІ-20-1ict денна Кулик Анна Сергіївна 80,29
33 ПІ-20-1ict денна Заєць Василь Олександрович 80,14
34 ПІ-21-1ict денна Колесник Дмитро Миколайович 79,88
35 ПІ-20-1ict денна Тищенко Марко Володимирович 78,29
36 КІ-19-1ict денна Ревега Артем Вікторович 77,80
37 КІ-22-1ict денна Коломієць Іван Олександрович 76,11
38 КІ-19-1ict денна Михайленко Іван Валерійович 75,80
39 ПІ-20-1ict денна Рекуц Даніла Едуардович 75,71
40 ПІ-21-1ict денна Розколодько Валентин Валентинович 75,63
41 ПІ-22-1ict денна Шемета Владислав Дмитрович 75,44
42 ПІ-20-1ict денна Борисенко Даниїл Богданович 75,14
43 КІ-19-1ict денна Самойленко Віктор Валерійович 74,40
44 ПІ-21-1ict денна Ігнатко Олександр Сергійович 74,25
45 ПІ-20-1ict денна Денисенко Богдан Артемович 73,86
46 ПІ-20-1ict денна Ромащук Олександр Олександрович 73,86
47 КІ-20-1ict денна Швецов Ярослав Павлович 73,38
48 ПІ-21-1ict денна Черненко Олександр Юрійович 73,13
49 ПІ-20-1ict денна Сігнатулін Владислав Віталійович 72,86
50 ПІ-21-1ict денна Кочубей Ігор Євгенович 72,63
51 КІ-21-1ict денна Толкач Дмитро Миколайович 72,50
52 ПІ-22-1ict денна Мельниченко Олександр Сергійович 72,44
53 КІ-20-1ict денна Дремлюга Данило Сергійович 71,63
54 ПІ-21-1ict денна Кононихін Глєб Юрійович 71,50
55 ПІ-21-1ict денна Рибалко Юрій Миколайович 71,13
56 ПІ-21-1ict денна Йілмаз Ілля Мустафайович 70,88
57 ПІ-19-1ict денна Альтутнчі Пола 70,80
58 КІ-19-1ict денна Касавченко Євгеній Дмитрович 70,40
59 ПІ-20-1ict денна Винник Максим Віталійович 70,29
60 ПІ-21-1ict денна Макаренко Владислав Миколайович 69,50
61 КІ-19-1ict денна Авдан Іван Костянтинович 69,40
62 КІ-22-1ict денна Урбанський Богдан Вікторович 69,33
63 КІ-21-1ict денна Гумницький Андрій Якович 69,13
64 ПІ-21-1ict денна Кривенков Вадим Іванович 68,88
65 КІ-19-1ict денна Митько Альона Володимирівна 68,80
66 КІ-21-1ict денна Бондарьков Єгор Михайлович 68,75
67 КІ-21-1ict денна Дерев’янко Вячеслав Миколайович 68,63
68 КІ-19-1ict денна Трошкін Денис Михайлович 68,60
69 ПІ-21-1ict денна Савич Ігор Миколайович 68,38
70 ПІ-20-1ict денна Джуммієв Захар Солтанмирадович 68,14
71 ПІ-22-1ict денна Прокопенко Владислав Анатолійович 68,11
72 КІ-19-1ict денна Дужий Владислав Євгенович 67,60
73 КІ-19-1ict денна Ушаков Євгеній Володимирович 67,60
74 КІ-19-1ict денна Іванчук Микита Юрійович 67,40
75 ПІ-21-1ict денна Савченко Олександр Володимирович 67,38
76 КІ-22-1ict денна Лаговський Олексій Вячеславович 67,33
77 ПІ-21-1ict денна Комар Сергій Сергійович 67,13
78 КІ-19-1ict денна Борисюк Данило Олександрович 67,00
79 КІ-19-1ict денна Грекало Микола Юрійович 66,60
80 КІ-19-1ict денна Шепель Федір Олександрович 66,60
81 КІ-19-1ict денна Ляшенко Дмитро Олегович 66,40
82 КІ-19-1ict денна Стадник Ярослав Юрійович 66,40
83 ПІ-21-1ict денна Андрейко Дмитро Андрійович 66,38
84 ПІ-20-1ict денна Чернишов Євген Володимирович 66,29
85 КІ-20-1ict денна Шумлянський Олександр Тарасович 65,63
86 ПІ-20-1ict денна Кос Лідія Юріївна 65,14
87 ПІ-21-1ict денна Новік Даниїл Михайлович 65,13
88 КІ-21-1ict денна Герасимов Ярослав Вячеславович 65,13
89 КІ-21-1ict денна Белокуров Дмитро Павлович 65,00
90 КІ-19-1ict денна Німченко Віктор Вікторович 64,60
91 ПІ-21-1ict денна Дмитрик Артем Русланович 64,38
92 ПІ-21-1ict денна Рейш Андрій Юрійович 62,75
93 КІ-21-1ict денна Мазур Олександр Ігорович 62,75
94 КІ-21-1ict денна Ляхов Денис Васильович 62,63
95 ПІ-21-1ict денна Скочко Микола Миколайович 62,13
96 ПІ-21-1ict денна Щербак Нікіта Валентинович 60,75
97 ПІ-21-1ict денна Політов Денис Сергійович 60,63
98 ПІ-22-1ict денна Губар Георгій Олегович 59,00
99 КІ-19-1ict денна Майсурадзе Гліб Геогрійович 59,00
100 ПІ-19-1ict денна Хобта Анатолій Андрійович 58,60
101 ПІ-21-1ict денна Романчук Кіріл Русланович 58,00
102 ПІ-21-1ict денна Шаровський Владислав Сергійович 56,63
103 ПІ-21-1ict денна Кутовий Антон Миколайович 55,63
104 ПІ-20-1ict денна Мушенок Андрій Романович 55,00
105 ПІ-19-1ict денна Гречаний Володимир Володимирович 54,60
106 ПІ-21-1ict денна Черніжевський Максим Сергійович 52,00
107 КІ-20-1ict денна Гороховський Єгор Леонідович 51,25
108 ПІ-21-1ict денна Дворяшин Антон Олександрович 50,88
109 КІ-22-1ict денна Буянов Микола Вікторович 47,44
110 ПІ-21-1ict денна Молчанов Єгор Дмитрович 47,25
111 ПІ-21-1ict денна Берестенко Данило Сергійович 44,63
112 ПІ-22-1ict денна Олійник Сімон Віталійович 42,44
113 ПІ-20-1ict денна Пасічник Артем Миколайович 41,71
114 КІ-20-1ict денна Кравченко Микита Ігорович 41,38
115 КІ-19-1ict денна Марченко Вадим Олексійович 39,80
116 ПІ-21-1ict денна Раковський Владислав Олександрович 38,50
117 КІ-20-1ict денна Кісельов Вадим Ігорович 34,88
118 ПІ-21-1ict денна Александрова Анастасія Іллівна 34,75
119 КІ-22-1ict денна Коваленко Дмитрій Владиславович 34,44
120 ПІ-20-1ict денна Туляков Яків Вячеславович 33,00
121 КІ-21-1ict денна Ришков Дмитро Миколайович 32,50
122 ПІ-19-1ict денна Литус Денис Ігорович 30,75
123 КІ-19-1ict денна Ігнатенко Дмитро Валерійович 30,40
124 КІ-19-1ict денна Литвин Дмитро Юрійович 30,40
125 ПІ-21-1ict денна Аксьонов Микита Андрійович 30,38
126 КІ-21-1ict денна Бобренко Дмитро Віталійович 27,75
127 КІ-21-1ict денна Бернацький Костянтин Сергійович 27,50
128 КІ-21-1ict денна Яржемський Артем Сергійович 27,50
129 КІ-20-1ict денна Царенко Артем Олександрович 27,25
130 КІ-19-1ict денна Рязанов Тимофій Андрійович 26,40
131 ПІ-21-1ict денна Овчаренко Михайло Дмитрович 25,63
132 КІ-19-1ict денна Буханець Єгор Юрійович 24,80
133 КІ-20-1ict денна Тереньов Єгор Іванович 21,38
134 ПІ-21-1ict денна Андрушко Іван Павлович 18,13
135 ПІ-19-1ict денна Сані Йожеф Йожефович 17,25
136 ПІ-21-1ict денна Домаров Іван Володимирович 16,50
137 ПІ-21-1ict денна Алексеєнко Олександр Вадимович 15,88
138 ПІ-19-1ict денна Гаценко Ярослав Сергійович 15,75
139 КІ-19-1ict денна Дзус Дмитро Русланович 15,50
140 КІ-21-1ict денна Куницький Юрій Олександрович 15,00
141 КІ-19-1ict денна Заїка Олександр Олександрович 14,60
142 КІ-19-1ict денна Середюк Матвій Васильович 14,00
143 КІ-19-1ict денна Ільєв Ілля Віталійович 13,80
144 КІ-19-1ict денна Волинець Євгеній Юрійович 13,60
145 КІ-19-1ict денна Жук Софія Олександрівна 13,60
146 КІ-19-1ict денна Іваненко Артем Олександрович 13,40
147 КІ-22-1ict денна Куля Андрій Андрійович 13,33
148 КІ-22-1ict денна Столяренко Микола Миколайович 13,33
149 КІ-19-1ict денна Дегтярик Дмитро Сергійович 13,20
150 КІ-19-1ict денна Бурківський Владислав Романович 12,60
151 КІ-19-1ict денна Загірний Олексій Русланович 12,60
152 КІ-19-1ict денна Салєй Денис Васильович 12,60
153 ПІ-20-1ict денна Марчевський Ілля Володимирович 9,29
154 ПІ-20-1ict денна Мокрій  Роман Сергійович 9,29
155 КІ-20-1ict денна Бобков Владислав Олексійович 8,38
156 ПІ-21-1ict денна Єрастов Андрій Олегович 0,00
157 ПІ-21-1ict денна Потіха Тимофій Андрійович 0,00
158 ПІ-21-1ict денна Синчишин Костянтин Євгенович 0,00
159 ПІ-21-1ict денна Хорошун Давид Юрійович 0,00
160 ПІ-21-1ict денна Хуссейн Фаяд Ахмедович 0,00
161 КІ-21-1ict денна Загородній Владислав Андрійович 0,00
162 КІ-21-1ict денна Кохан Михайло Євгенович 0,00
163 КБ-21-1ict денна Топчій Владислав Олександрович 0,00
ІКТ  МАГІСТРИ
Місце в
рейтингу
Група Форма
навчання
ПІП Рейтинговий
бал
1 ПІ-22-1м денна Кондратюк Наталія Ігорівна 95,83
2 ПІ-22-1м денна Вербняк Тарас Миколайович 93,67
3 ПІ-22-1м денна Брюшенко Олег Юрійович 92,17
4 ПІ-22-1м денна Стороженко Анатолій Сергійович 92,17
5 КН-22-1м денна Постніков Олексій Сергійович 91,17
6 ПІ-22-1м денна Ліпський Віталій Володимирович 91,00
7 КІ-22-1м денна Мамедов Наріман Матлаб огли 88,57
8 ПІ-22-1м денна Войтенко Владислав Миколайович 88,00
9 КІ-22-1м денна Щебльов Кирило Ігорович 87,00
10 ПІ-22-1м денна Мезенцев Лука Олексійович 86,83
11 ПІ-22-1м денна Атаманенко Владислав Петрович 86,00
12 ПІ-22-1м денна Романчук Сергій Юрійович 85,17
13 КІ-22-1м денна Шашиашвілі Артем Єфремович 84,86
14 КІ-22-1м денна Голубець Богдан Русланович 84,43
15 КІ-22-1м денна Бутенко Максим Євгенович 81,71
16 ПІ-22-1м денна Якименко Антон Леонідович 80,83
17 КН-22-1м денна Годований Денис Михайлович 80,17
18 КН-22-1м денна Лось Вадим Олегович 76,17
19 ПІ-22-1м денна Майструк Андрій Миколайович 72,17
20 ПІ-22-1м денна Поляков Олександр Олександрович 72,00
21 ПІ-22-1м денна Степанков Ігор Сергійович 63,83
22 ПІ-22-1м денна Юхта Владислав Олександрович 61,67
23 КІ-22-1м денна Кунець Ігор Віталійович 61,00
24 ПІ-22-1м денна Гурний Кирило Романович 57,33
25 КІ-22-1м денна Капустянський Василь Павлович 50,00
26 КІ-22-1м денна Таран Віталій Костянтинович 48,00
27 КІ-22-1м денна Бойков Владислав Володимирович 45,57
28 КІ-22-1м денна Непота Олександр Ігорович 42,71
29 КІ-22-1м денна Коченко Віктор Володимирович 39,86
30 КІ-22-1м денна Гриценко Олександр Сергійович 38,71
31 КН-22-1м денна Анцибор Владислав Миколайович 33,71
32 КІ-22-1м денна Сидоренко Володимир Миколайович 33,43
33 КІ-22-1м денна Волконогло Максим Іванович 32,71
34 КІ-22-1м денна Димитричак Юрій Володимирович 32,57
35 КІ-22-1м денна Бондарюк Олександр Тодорович 32,14
36 КІ-22-1м денна Левченко Владислав Володимирович 31,29
37 КІ-22-1м денна Назаров Анатолій Володимирович 30,14
38 КІ-22-1м денна Мазаєв Максим Андрійович 29,86
39 ПІ-22-1м денна Чайло Артем Ігорович 25,33
40 ПІ-22-1м денна Джафаров Емін Аріф огли 25,00
41 ПІ-22-1м денна Чернишенко Олександр Юрійович 24,83
42 ПІ-22-1м денна Кулик Дмитро Іванович 24,50
43 ПІ-22-1м денна Решетинський Микола Валерійович 23,67
44 ПІ-22-1м денна Левченко Володимир Володимирович 23,50
45 КІ-22-1м денна Рябчук Олексій Валерійович 22,29
46 КІ-22-1м денна Сорочинський Олександр Олександрович 20,71
47 ПІ-22-1м денна Гайдамака Іван Андрійович 20,67
48 КН-22-1м денна Устименко Нікіта Сергійович 15,00
49 ПІ-22-1м денна Ричко Анатолій Олегович 13,67
50 КІ-22-1м денна Мархель Юрій Сергійович 13,00
51 КІ-22-1м денна Штирь Андрій Сергійович 12,71
52 КІ-22-1м денна Бичек Олександр Ігорович 12,57
53 КІ-22-1м денна Остролуцький Кирило Павлович 12,29
54 КІ-22-1м денна Парубченко Роман Костянтинович 11,86
55 КІ-22-1м денна Стадник Олександр Олегович 11,71
56 КІ-22-1м денна Рябченко Максим Сергійович 11,43
57 ПІ-22-1м денна Коваленко Владислав Володимирович 11,17
58 КІ-22-1м денна Карпенко Гліб Валерійович 11,00
59 ПІ-22-1м денна Харченко Юрій Юрійович 10,33
60 ПІ-22-1м денна Іваськов Ілля Юрійович 0,00
61 ПІ-22-1м денна Кудревський Богдан Романович 0,00
62 ПІ-22-1м денна Лайкін Андрій Миколайович 0,00
63 ПІ-22-1м денна Майданевич Артур Миколайович 0,00
64 ПІ-22-1м денна Терещенко Денис Едуардович 0,00
65 ПІ-22-1м денна Шубенок Данило Сергійович 0,00
Фаховий коледж “Освіта”
Місце в
рейтингу
Група Форма
навчання
ПІП Рейтинговий
бал
1 ЗКІ-21.3-1фмб заочна Лисенко Юлія Олександрівна 88,33
2 ЗПІ-21.3-1фмб заочна Журавель Тетяна Ігорівна 84,17
3 ЗКІ-20.2-1мс заочна Ступак Марія Михайлівна 81,71
4 ЗКІ-20.3-1fmb заочна Федотов Євгеній Андрійович 79,14
5 ЗПІ-22.3-1fmb заочна Часовніков Данил Андрійович 29,00
6 ЗКІ-20.2-1мс заочна Журавель Владислав Ігорович 22,86
7 ЗПІ-22.3-1fmb заочна Шинкаренко Максим Віталійович 12,00
8 ЗКІ-22.2-1fmb заочна Малечко Олег Іванович 0,00
ІКТ
Місце в
рейтингу
Група Форма
навчання
ПІП Рейтинговий
бал
1 ЗКІ-21-1 ісt Заочна Година Владислав Сергійович 90,67
2 ЗКІ-19-1 Заочна Єрмолова Наталія Вікторівна 90,50
28 ЗПІ-22-1м Заочна Корендо Марина Володимирівна 87,40
3 ЗКН-22-1м Заочна Ковальчук Людмила Михайлівна 86,80
4 ЗКІ-21-1 ісt Заочна Терещенко Максим Леонідович 84,17
5 ЗПІ-20-1 Заочна Катреча Станіслав Вікторович 83,00
6 ЗКІ-21-1 ісt Заочна Жила Олександр Віталійович 82,50
7 ЗКІ-21-1 ісt Заочна Когут Захар Олександрович 82,33
8 ЗПІ-22-1 ict Заочна Демирський Дмитро Вячеславович 81,80
36 ЗПІ-22-1м Заочна Бричок Роман Антонович 81,60
37 ЗПІ-22-1м Заочна Сотніченко Олег Віталійович 81,60
9 ЗПІ-20-1 Заочна Сімонов Кирило Дмитрович 81,57
10 ЗКІ-20-1 Заочна Гордіюк  Юлія Петрівна 81,00
11 ЗКІ-20-1 Заочна Янчук Едуард Анатолійович 80,86
38 ЗПІ-22-1м Заочна Шелестун Михайло Сергійович 79,80
12 ЗПІ-20-1 Заочна Рачківський Роман Валерійович 79,29
13 ЗПІ-20-1 Заочна Радкевич Олександр Вадимович 79,14
14 ЗКІ-19-1 Заочна Лукашевич Олександра Михайлівна 78,50
15 ЗКІ-20-1 Заочна Хомяк Олександр Олександрович 78,00
16 ЗКІ-22-1м Заочна Чумаченко Дмитро Сергійович 77,80
17 ЗКН-22-1м Заочна Візир Руслана Юріївна 77,60
18 ЗКІ-19-1 Заочна Присяжнюк Андрій Геннадійович 76,50
19 ЗПІ-19-1 Заочна Заболотній Олексій Олегович 76,00
20 ЗКІ-19-1 Заочна Довгасенко Роман Валерійович 75,50
21 ЗПІ-20-1 Заочна Стеценко Владислав Вадимович 75,29
22 ЗКІ-19-1 Заочна Кириллін Андрій Вікторович 75,00
23 ЗКІ-19-1 Заочна Торшенко Олексій Петрович 74,25
24 ЗКІ-19-1 Заочна Галушко Діма Миколайович 74,00
25 ЗКІ-19-1 Заочна Кушніренко Анатолій Дмитрович 73,75
26 ЗКІ-19-1 Заочна Плешкун Іван Олександрович 73,75
27 ЗКІ-19-1 Заочна Лукієнко Максим Андрійович 73,25
29 ЗПІ-19-1 Заочна Міщерін Руслан Віталійович 72,80
30 ЗПІ-21-1 ict Заочна Раззок Едуард Махмудович 72,33
31 ЗКІ-19-1 Заочна Джум Богдан Миколайович 70,25
32 ЗКІ-19-1 Заочна Шимон Юрій Васильович 70,25
33 ЗКІ-19-1 Заочна Яцев’юк Василь Іванович 70,00
34 ЗКІ-20-1 Заочна Галепа Оксана Федорівна 69,29
35 ЗПІ-19-1 Заочна Коваленко Данило Максимович 68,20
39 ЗПІ-21-1 ict Заочна Хоменко Микола Олександрович 58,33
41 ЗПІ-22-1м Заочна Нестерчук Володимир Миколайович 50,00
40 ЗКН-22-1 ісt Заочна Окрушко Поліна Олександрівна 45,40
42 ЗКІ-22-1 ісt Заочна Чернявський Максим Ігорович 28,00
43 ЗКІ-21-1 ісt Заочна Ткаліч Вадим Олександрович 23,33
44 ЗПІ-21-1 ict Заочна Задорожній Артем Вадимович 22,50
45 ЗКІ-21-1 ісt Заочна Чепурда Олександр Олександрович 21,67
46 ЗКБ-21-1 ісt Заочна Кислий Євгеній Андрійович 21,43
47 ЗПІ-22-1 ict Заочна Лукацький Михайло Ігорович 18,00
48 ЗПІ-21-1 ict Заочна Руденко Денис Олексійович 15,00
49 ЗКІ-21-1 ісt Заочна Красножон Сергій Олександрович 10,83
50 ЗПІ-21-1 ict Заочна Кур’ян Роман Григорович 10,00
51 ЗКІ-21-1 ісt Заочна Сергієнко Максим Олександрович 10,00
52 ЗКІ-20-1 Заочна Поплавський Василь Михайлович 0,00
53 ЗКІ-19-1 Заочна Дубчак Антон Сергійович 0,00
54 ЗКІ-19-1 Заочна Мельникова Катерина Геннадіївна 0,00
55 ЗКІ-19-1 Заочна Хадж-Хамед Джаміль Насерович 0,00
56 ЗКІ-22-1м Заочна Плєханов Сергій Юрійович 0,00