Писарчук Олексій Олександрович

Кафедра інформаційних технологій і програмування

Посада: професор кафедри

Науковий ступінь: доктор технічних наук

Вчене звання: професор

Досвід роботи:

Біографія

Народився 22 грудня 1972 року у м. Новоград-Волинський Житомирської області.

Відомості про вищу освіту

У 1995 році закінчив Житомирське вище військове училище радіоелектроніки ППО за спеціальністю «Радіотехнічні засоби» та здобув кваліфікацію радіоінженера.

Відомості про підвищення наукової кваліфікації

У 2002 році в Житомирському військовому орденів Жовтневої революції і Червоного Прапора інституті радіоелектроніки ім. С.П. Корольова Міністерства оборони України присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук.

У 2006 році в Житомирському військовому орденів Жовтневої революції і Червоного Прапора інституті радіоелектроніки ім. С.П. Корольова Міністерства оборони України присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника зі спеціальності «Озброєння і військова техніка».

У 2012 році в Національному авіаційному університеті присуджено науковий ступінь доктора технічних наук зі спеціальності «Навігація та управління рухом».

У 2015 році присвоєно вчене звання професора кафедри радіоелектронної боротьби та захисту інформації.

Додаткова освіта, підвищення кваліфікації

У 2017 році закінчив Національний університет оборони України імені Івана Черняховського та здобув кваліфікацію магістра за спеціальністю «Організація бойового та оперативного забезпечення військ і сил (за видами та родами військ і сил)», професійна кваліфікація: професіонал військового управління у сфері оборони, офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня.

Державні нагороди

У 2015 році Указом Президента України присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки за роботу «Моніторинг об’єктів в умовах апріорної невизначеності джерел інформації».

Викладає дисципліни:

  1. Системний аналіз та проєктування інформаційних систем
  2. Технології Computer Vision
  3. Технології Data Science